لطفا صبر کنید
در حال بارگزاری صفحه اصلی لطفا صبر کنید...
شما در حال مشا هده یکی از صفحات داخلی سایت می باشید در صورتی که به صورت خودکار به صفحه اصلی منتقل نمی شوید از لینک زیر استفاده نمایید

ورود به صفحه اصلی فروشگاه

نقشه سایت

خرید درباره اتم محصول بی بی سی

کلمات مرتبط

اتمبمب اتمبيگ بنگراديواكتيويتي

درباره اتم محصول بی بی سی : این مجموعه ی سه قسمتی، پرفسور Jim Al-Khalili داستان بزرگترین اکتشاف علمی (که جهان از اتم ساخته شده است) را بیان کرده و با زبانی ساده مطالب مهم و سخت فیزیکی را ارائه می دهد. در این مجموعه شبکه ی BBC به قلمرو فیزیک کوانتوم وارد می شود و بصورت بسیار شیرین و با تصاویری فوق العاده زیبا به ما نشان می دهد که تمام اینها چگونه آغاز شده اند. تماشای این فیلم بسیار زیبا را به علاقه مندان علم شدیداً پیشنهاد میکنم !
Total size: 2.19 G
این مجموعه دارای 3 قسمت می باشد:

Part1
در این بخش نویسنده و پروفسور فیزیک هسته ای، Jim Al-Khalili بر این موضوع که جهان چگونه از اتم ساخته شده است نگاه می اندازد. این مجموعه تاثیر گذاری این کشف بر جهان علم، مانند تئوری انرژی اتمی آلبرت انیشتین و وارنر هایزنبرگ و ماشین کوانتوم را بررسی می کند.
Part 2
در این بخش پروفسور Jim Al-Khalili تحقیقات خود را درباره ی اتم با نگاه به : رادیو اکتیویتی، بمب اتم و بیگ بنگ ادامه می دهد. و نشان می دهد که چگونه در جست و جوی فهمیدن اتم، رمز چگونه بوجود آمدن جهان آشکار می شود.
Part 3
و در آخرین قسمت پروفسور Jim Al-Khalili پرتو های کیهانی، ماده و ضد ماده و .... را مورد بررسی قرار داده و کشف می کند که چگونه مطالعه ی اتم ما را مجبور کرده است که درباره ی خود طبیعت حقیقت تجدید نظر کنیم.


تهیه شده توسط فروشگاه ساز آبتین